Meetbaar Effectief.

Wink Development Group is het bureau voor meetbaar effect. Uw behoefte aan ontwikkeling, sturing en organisatieadvies wordt door ons ingevuld. Voor u als werkgever, maar ook als medewerker een goede spiegel die tot een nog beter en meer gewenst resultaat leiden zal. Alle trajecten van training tot advies worden op maat gemaakt zodat u als opdrachtgever deze direct in uw praktijk kan toepassen. Kwaliteit, praktijkgerichtheid, enthousiasme en betrouwbaarheid vormen belangrijke uitgangspunten die zichtbaar worden in de professionele en integere advisering en aanpak.

Onze gegevens.

0513-648249
info@winkdevelopmentgroup.nl
het Meer 58d, 8448 GK Heerenveen

Contact.


    Luuk Wink.

    Vanuit jaren ervaring ben ik continu bezig met het ontwikkelen van mensen en deze op de juiste plaats, de juiste manier en persoonlijk te stimuleren.

    0610745172
    luuk@winkdevelopmentgroup.nl

    Femmy Wink.

    Hulp vragen is zo moeilijk!
    Om een onderdeel te mogen zijn van een persoonlijk verander traject vind ik een voorrecht.
    Het mooiste is wanneer een coachee elke dag kleine of grote(re) vooruitgangen boekt en dit bijdraagt tot een groter resultaat.

    0639214607
    femmy@winkdevelopmentgroup.nl

    Leon van der Meij.

    Het grootste plezier dat ik uit mijn werk kan halen is door mensen, afdelingen en bedrijven ECHT verder te helpen!

    0641506248
    leon@winkdevelopmentgroup.nl

    Patrick Frimpong.

    Net zoals topteams in de topsport zijn succesvolle organisaties ook constant bezig met ontwikkelen. Als trainer en coach draag ik daar graag mijn steentje aan bij om organisaties te helpen met die ontwikkeling.

    0653580054
    patrick@winkdevelopmentgroup.nl

    Bart Stevens.


    0639688292
    bart@winkdevelopmentgroup.nl

    Sonja Egberts.

    sonja@winkdevelopmentgroup.nl
    X
    X